УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Молодша його на 29 років”: Дієго Марадонна освідчився своїй коханій

27/07/2018
“Молодша його на 29 років”: Дієго Марадонна освідчився своїй коханій

Голова правління брестського "Динамо", знаменитий аргентинський футболіст Дієго Марадона зіграє весілля. Він зробив пропозицію своїй 28-річній подрузі, і вона відповіла згодою. Росіо Олива раніше також була професійною футболісткою.

На вечірці в Буенос-Айресі в честь дня народження обраниці 57-річний аргентинець зробив їй пропозицію, і дівчина відповіла згодою. Це сталося в присутності 45 гостей. Дружиною легенди світового футболу стане Росио Олива, яка раніше також була професійною футболісткою.

У 2014 році Марадона вже робив Оливі пропозицію, але після цього пара зі скандалом розлучилася. Він звинуватив її в крадіжці годинника і ювелірних виробів, але пізніше забрав заяву. Подруга футболіста скаржилася, що він бив її. Цікаво, що раніше Дієго Марадона звинуватив колишню дружину в крадіжці 9 мільйонів доларів.

У травні Марадона зайняв посаду голови правління брестського "Динамо", що виступає у вищій лізі чемпіонату Білорусі. Раніше повідомлялося, що Марадона буде займатися питаннями стратегічного розвитку клубу, а також взаємодіяти з усіма його структурними підрозділами.

Нагадаємо, що Дієго Марадона готовий кинути "Динамо" і безкоштовно тренувати збірну Аргентини. Колишній футболіст залишився незадоволений виступом команди на ЧС-2018.