Моурінью прокоментував дебют Санчеса за Манчестер Юнайтед

27/01/2018

Головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моурінью підсумував перемогу над Йовілом (4:0) у 1/16 фіналу Кубка Англії.

"Всі задоволені трансфером Алексіса Санчеса, він чудово доповнює нашу команду. Хороші футболісти хочуть грати з хорошими футболістами… У нас чудовий підбір гравців у атаці. Тепер є ще Санчес, який має досвід. Він додає МЮ класу. Наприклад, у моменті з другим голом чилієць віддав такий пас, який Маркус Решфорд побоявся б виконати через складність.

Йовіл грав організовано. У першому таймі суперник багато пресингував нас, створював моменти. Однак після перерви МЮ взяв гру під свій контроль та забезпечив потрібний результат", – цитує Моурінью ВВС.

Нагадаємо, Санчес дебютував за "червоних дияволів" у цьому матчі та одразу віддав два асисти.