Моурінью розповів, навіщо Манчестер Юнайтед підписав Санчеса

27/01/2018

Жозе Моурінью прокоментував дебют Алексіса Санчеса в футболці Манчестер Юнайтед
Останнє придбання Жозе Моурінью Алексіс Санчес дебютував у футболці Манчестер Юнайтед в поєдинку Кубка Англії проти Йовіл Таун (4: 0).

Португальський фахівець прокоментував дебют чилійця і розповів, навіщо Юнайтед підписав Санчеса:

"Всі задоволені трансфером Алексіса Санчеса, він відмінно доповнює нашу команду. Хороші футболісти хочуть грати з хорошими футболістами … У нас відмінний підбір гравців в атаці. Тепер є ще Санчес, який має досвід. Він додає МЮ класу. Наприклад, в моменті з другим голом чилієць віддав такий пас, який Маркус Решфорд побоявся б виконати за складність.

Йовіл грав організовано. У першому таймі суперник багато пресингував нас, створював моменти. Однак після перерви МЮ взяв гру під свій контроль і забезпечив потрібний результат ", – цитує Моурінью ВВС.

Нагадаємо, що Санчес відзначився асистом в дебютному матчі, а Манчестер Юнайтед розбив Йовіл Таун – 4: 0.