УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Мої красуні”: боксер В’ячеслав Узелков, після розставання, показав відео з дружиною та донькою

08/01/2019
“Мої красуні”: боксер В’ячеслав Узелков, після розставання, показав відео з дружиною та донькою

За кілька тижнів до Нового року шанувальників пари боксера В'ячеслава Узелкова та його коханої Марини буквально шокувала новина про те, що одна з ідеальних пар України розійшлися.

Все починалося лише з чуток, яким не було підтвердження, адже подружжя постійно публікували повні почуттів один до одного фотографії в своїх соціальних мережах, однак нещодавно вони обидва підтвердили, що вони дійсно розлучаються.

Однак регулярно на сторінці тренера «Зважені та щасливі» з'являються спільні кадри з дружиною, а також зворушливі тексти. Так, буквально днями Узелков опублікував коротке відео, на якому Марина танцює з їхньою спільною дочкою, яке підписав як:

"Мої красуні".

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Мої красуні.

Публикация от Вячеслав Узелков (@uzelkoff_official)

 

 

 

А ще раніше В'ячеслав висловив свої надії повернути сім'ю, опублікувавши зворушливий пост в своєму акаунті «Instagram»:

«Напередодні Нового Року, я хочу всім подякувати за підтримку мою і віру в мою сім'ю. Я чоловік і мені складно щось пояснювати і щось говорити про наші відносини з Мариною. Але скажу, що для мене сім'я – це святе. Для кожного чоловіка його кохана – найкраща. Я ОДНОЛЮБ. Марина – найкраща жінка, найкрасивіша, найдобріша, справедлива, найкраща мама. Вона мама наших довгоочікуваних діток. Всупереч всім лікарям і «доброзичливцям», Марина подарувала мені чудових діток. Я вважаю, що кожен має право помилятися. І я визнаю це за неї. І дуже сподіваюся, що все стане на свої місця. Рано, чи пізно. І мені, як чоловікові, залишається тільки чекати. Чекати з терпінням і ЛЮБОВ'Ю. Більше мені нічого запропонувати. Марина з сім'ї, де жінки не тільки красиві, але і мудрі», – написав В’ячеслав.