УКР
App for android App for apple

Мурат Гасієв розповів про ставлення до Олександра Усика у Росії

22/06/2018
Мурат Гасієв розповів про ставлення до Олександра Усика у Росії

Російський боксер-важкоатлет Мурат Гассиев (26-0, 19 КО) не вважає проблемою те, що бій з українцем Олександром Усиком (14-0, 11 КО) пройде в Москві.

Сторони довго не могли узгодити дату і місце проведення бою, але в підсумку було вирішено, що він пройде в Москві 21 липня.

«Нарешті настала визначеність з датою і часом бою. Я, звичайно ж, дуже цьому радий і готуюся з усією відповідальністю », – написав Гассиев в своєму інстаграме.

«У тому, що бій пройде в Москві, є свої плюси і свої мінуси. До мінусів я відношу вже почалися розмови про те, що несправедливо проводити бій в країні одного з учасників фіналу, що Усика мало не отруїти збираються і так далі. Звичайно ж, це повна маячня ».

«Мені по-справжньому не подобається, що деякі намагаються втягнути наш бій в якісь політичні з'ясування і розбирання. Ми спортсмени, ми не політики і не треба нас втягувати в будь-які конфронтації. Ми з'ясуємо, хто з нас кращий боксер і потім потиснемо один одному руки ».

«До речі, уболівальникам Олександра Усика дістатися до Москви теж буде простіше і дешевше, ніж до багатьох міст Європи. Між іншим, я думаю, що в Олімпійському уболівальників Усика буде як мінімум не менше, ніж моїх. Олександра в Росії прекрасно знають, люблять і вважають своїм, як і Василя Ломаченка, Геннадія Головкіна. А тому розмови про виступ «на території суперника» тут не дуже доречні ».

Ще навесні Усик говорив, що не битиметься з Гассіевим в Росії ні в якому разі, але вже минулого тижня змінив свою думку і заявляв, що «поїде хоч на Антарктиду».

Спочатку бій планувалося провести в Саудівській Аравії в травні, але Усик отримав травму, вибівшую його з ладу на кілька місяців. Влітку ж битися в азіатській країні практично неможливо через спеку.