УКР
App for android App for apple

Мурат Гассієв пів року лікуватиметься після бою з Усиком

29/08/2018
Мурат Гассієв пів року лікуватиметься після бою з Усиком

Екс-чемпіон в першій важкій вазі Мурат Гассієв зможе вийти на ринг не раніше наступного року

Російський боксер Мурат Гассієв не братиме участь в боях протягом п'яти-шести місяців за станом здоров'я, повідомив тренер спортсмена Абель Санчес. Гассієв дійшов до фіналу в першому сезоні Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) в першій важкій вазі, в якому поступився українцеві Олександру Усику. Раніше генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремльов заявив, що Гассієв пройшов курс відновлення після ушкодження плеча.

"У нього були травми, які потребують тривалого лікування, необхідно подбати про це. Тому він не проводитиме бої протягом п'яти-шести місяців. У нього були операції з приводу ушкоджень плеча і носа. Але, сподіваюся, протягом місяця ми зустрінемося з командою і обговоримо ситуацію", – сказав Абель Санчес.

Він також додав, що рішення про перехід Гассієва у важку вагу наразі не прийнято. На професійному рингу 24-річний росіянин здобув 26 перемог (19 – нокаутом) при одній поразці.

Нагадаємо, що після бою Усик – Гассієв стало відомо, що українець завдав втричі більше ударів. Олександр Усик викинув 939 ударів, тоді як його суперник – тільки 313.