УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“На благо процвітання бізнесу”: Мати футболіста вбили заради кар’єри сина

18/08/2018
“На благо процвітання бізнесу”: Мати футболіста вбили заради кар’єри сина

Мати принесли в жертву на благо сина

Колишній нападаючий збірної Габону з футболу Шива Н'Зігу розповів, що заради його успішної кар'єри в свій час була вбита його мати.

"Мій батько зарізав матір, пояснивши це" жертвопринесенням на благо процвітання свого бізнесу". Він сказав, що пішов на вбивство заради моєї успішної кар'єри в футболі", – розповів габонець в інтерв'ю YouTube-каналі.

Крім того, футболіст зізнався, що на початку кар'єри батьки підробили його документи, змінивши ім'я і вік. Також Н'Зігу розповів про сексуальні зв'язки з чоловіками, тіткою і сестрою під час одного з релігійних ритуалів.

Н'Зігу виступав за різні клуби, в числі яких і французький "Нант", і завершив кар'єру в 2016 році. Футболіст провів 24 матчі за збірну Габону з 2000 по 2008 рік.

Раніше повідомлялось про ще один неприємний інцидент. Колишній гравець в американський футбол Тодд Хіп смертельно травмував свою дитину, переїхавши її на вантажівці.

Трагедія сталася поруч з будинком колишнього футболіста. Хіп дав задній хід і не помітив, як під колесами опинилася його дочка.