На ЧС відбулася перша в історії четверта заміна

01/07/2018

Олександр Єрохін переписав історію світового футболу.

Росія стала першою збірною в історії чемпіонатів світу, яка скористалася новим правилом про право на четверту заміну в овертаймі.

На 97-й хвилині матчу проти Іспанії в 1/8 фіналу ЧС-2018 на заміну замість Далер Кузяєва вийшов Олександр Єрохін, який і став новим рекордсменом мундіалю.

Іспанія також скористалася цим правом трохи пізніше – на 104-й хвилині Родріго замінив Марко Асенсио.

Переможець цього матчу зустрінеться в чвертьфіналі з тріумфатором протистояння Хорватії та Данії.

Олександр Єрохін 5 вересня 2011 дебютував за другу збірну Росії в матчі проти олімпійської збірної Білорусії (0: 0). У серпні 2015 року був викликаний новим тренером збірної Леонідом Слуцьким в збірну Росії. 31 серпня 2016 дебютував у складі національної команди в товариському матчі проти збірної Туреччини.

У ролі вільного агента перебрався в «Зеніт». Дебютував в першій грі сезону проти «СКА-Хабаровськ». 6 серпня 2017 забив перший гол за клуб у ворота «Спартака». 24 вересня відзначився в ворота «Краснодара» (2: 0). 13 травня 2018 року оформив «покер» в матчі проти «СКА-Хабаровськ».