На олівці у Порту: українця заманює європейський гранд

29/03/2018

Орест Кузик може продовжити кар'єру в знаменитому клубі

2-річний український півзахисник кам'янської Стали Орест Кузик цікавий португальському Порту, повідомляє португальське видання Record.pt. Цю інформацію також підтвердив у своєму Facebook агент Михайло Метревелі.

"Порту уважно спостерігає за Кузиком! Крім того, конкретний інтерес до Ореста проявляє один з клубів грецької Суперліги і лідер польського чемпіонату – Ягеллонія", – написав Метревелі.

Орест Кузик – вихованець львівських Карпат. З 2012 по 2016 роки він був у київському Динамо, проте закріпитися в основному складі так і не зумів, після чого був відданий в ужгородську Говерлу.

Нагадаємо, ветеран збірної України Руслан Ротань провів сотий матч у футболці національної команди. Це трапилося в переможному товариському матчі з Японією (2:1). Уродженець Полтави вийшов на заміну в кінцівці гри.

Дебютував Ротань в національній збірній 12 лютого 2003 року в матчі Туреччина – Україна, регулярно виступаючи в збірній протягом 15 років.

36-річний Ротань став третім футболістом в історії національної збірної, кому підкорився гросмейстерський рубіж – до цього 100 матчів зіграли Анатолій Тимощук (144 матчу) і Андрій Шевченко (111 матчів).

Нагадаємо, у другій товариській зустрічі 2018 року збірна України грала зі збірною Японії в бельгійському місті Льєж.

Перший тайм завершився внічию 1:1. За Україну на 21-й хвилині голом відзначився Ярослав Ракицький, а за Японію на 41-й хвилині – Томоакі Макіно. Тобто повторився сценарій матчу з Саудівською Аравією, коли "жовто-сині" повели в рахунку, а суперник під завісу першого тайму вирівняв становище.

Але у другому таймі українці змогли зробити те, що не вдалося з Саудівською Аравією – забити гол і не пропустити. Точним ударом на 69-й хвилині відзначився Олександр Караваєв. Як підсумок, 2:1 – перша перемога команди Андрія Шевченка в 2018-му році.

Додамо, що ветеран збірної України Руслан Ротань провів сотий матч у футболці національної команди. Ротань став третім футболістом в історії національної збірної, кому підкорився гросмейстерський рубіж – до цього 100 матчів зіграли Анатолій Тимощук (144 матчі) і Андрій Шевченко (111 матчів).

Нагадаємо, 23 березня в іспанській Марбельї відбувся товариський матч між збірною України та збірною Саудівської Аравії.

Зустріч завершилася внічию 1:1, а обидва голи були забиті в першому таймі. Спочатку на 32-й хвилині Артем Кравець замкнув головою передачу Євгена Коноплянки і відкрив рахунок у матчі. А потім на 38-й хвилині азіати зусиллями Саїда аль Мовалада вирівняли становище.

Також 28-річний хавбек Шальке 04 Євген Коноплянка, найімовірніше, програв в одній з ігор збірної України на тренуванні. За це зоряний плеймейкер повинен був отримати порцію стусанів.

Ні статус лідера команди, ні погрози "Я б'ю по зубах відразу" не врятували Коноплянку від не найпочеснішої процедури, яку влаштували йому більш молоді партнери.

Додамо, що Коноплянка був більш успішним, обігравши разом з іншим ветераном команди, Русланом Ротанем, дует "молодих" – Олександра Зінченка і Руслана Малиновського у теннісбол. Переможеним довелося прибирати корт.