УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“На тлі моря”: Ганна Безсонова показала романтичне фото з таємничим незнайомцем

10/07/2018
“На тлі моря”: Ганна Безсонова показала романтичне фото з таємничим незнайомцем

Ганна Безсонова – відома українська гімнастка, яка досягнула чималих висот у цьому виді спорту.  

В тому, що Ганна подалась в спорт немає нічого дивного. Дівчина виросла у спортивній родині. Батько Безсонової – відомий футболіст, а мати- чемпіонка світу у групових вправах з художньої гімнастики.

Ганна має чимало заслуг. Вона дворазова чемпіонка світу в окремих видах, має золоті медалі на етапах Кубка світу, триразова срібна чемпіонка Європи в різних видах багатоборства, багаторазова срібна призерка чемпіонатів світу та Європи з художньої гімнастики та багато інших.

Вона була відомою, успішною, про неї говорила уся країна.

Проте, незважаючи на спортивні досягнення і титули Ганна завершила свою кар'єру і вирішила спробувати себе в іншому, новому для себе амплуа.

Спортсменка вирішила спробувати себе на телебаченні. Їй подобається працювати перед камерою. Безсонова брала участь у багатьох проектах, зокрема: «Танцюю для тебе -3», була кореспондентом каналу «Футбол»,  працювала шеф-редактором журналу «Pink».

Безсонова  сьогодні працює тренером у школі Дерюгіних, займається з дітьми. Вона дуже відповідально ставиться до цієї роботи. Вважає її важкою, але приємною. Ганна намагається розвивати дітей не тільки фізично, а й духовно. Адже така робота передбачає певною мірою і виховання.

Особисте життя Безсонова тримає у секреті. Вона всіляко уникає прямих відповідей на запитання журналістів про залицяльників спортсменки.

Однак Ганна в інтерв’ю неодноразово натякала, що її серце зайняте, проте хто її обранець так і не розказала.

І ось недавно у блозі Анни з'явилось нове фото, яке викликало масу запитань.

На знімку Ганна позує на фоні моря в розкішній сукні і що найголовніше в обіймах таємничого незнайомця.

Мужчина ніжно тримає дівчину за талію і цілує її, а сама екс-гімнастка загадково дивиться у далечінь.

 

? ❤️ @dimich_momot Photo by @conceptica ? Just perfect ?

Публикация от Anna Bessonova (@annabessonova)

Хто цей  чоловік Анна не повідомила. Можливо це саме і є її обранець якого вона так ретельно приховує. Як би там не було виглядає Анна щасливою, що помітили і шанувальники спортсменки.

""Анечка !!!! Такі гарні, закохані! Щастя ✨✨✨???, Дуже ніжно і красиво, Дуже атмосферно і романтично, Ви класні, Дуже дуже гарні".