УКР
App for android App for apple

На заключному тренуванні Ломаченко показав, як накидає Лінаресу

06/05/2018
На заключному тренуванні Ломаченко показав, як накидає Лінаресу

Українець готовий до поєдинку з венесуельцем

Чемпіон світу у другій напівлегкій вазі за версією WBO, Василь Ломаченко (10-1, 8 KO) завершив свою підготовку до поєдинку з володарем титулу WBA в легкій вазі Хорхе Линаресом (44-3, 27 КО). Про це у своєму Instagram повідомив менеджер 30-річного українця Егіс Клімас.

На фото Василь Ломаченко зі своїм батьком і тренером Анатолієм Ломаченко, який допомагає синові готуватися до відповідального бою.

Вже через тиждень, 12 травня, Василь Ломаченко проведе бій проти венесуельця Хорхе Лінареса. Напередодні в мережі з'явився малюнок невідомого художника, на якому зображений українець.

При цьому показано не тільки остаточний варіант малюнка, але і весь процес його створення.

Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) прокоментував можливий бій з підопічним Флойда Мейвезера Джервонтою Девісом (20-0, 19 КО), пише Fight Hub.

Також Ломаченко відреагував на заяву команди Девіса про те, що бої українця збирають замало грошей.

"Бій з Девісом? Я не знаю, мені це не цікаво, тому що навіщо мені це? Заради грошей? Знаєте, я можу побитися з ним безкоштовно… Чому він не міг зустрітися зі мною, коли я був в першій легкій? Чому, коли я був чемпіоном в першій легкій, чемпіоном WBO, у нього був титул IBF, чому він тоді не міг зустрітися зі мною? Тепер я піднімаюся в легку вагу, і він хоче битися зі мною?

І я читав, що він хоче бій на PPV. Про що він говорить? Він ніколи не боксував в головному бою вечора. Про який PPV він говорить?", – сказав Ломаченко.

 

Subscribe to LOMA Official TV on YouTube ? On Monday we will give you a behind the scenes look into Team LOMA in a new documentary. Link in my story #teamLOMA

Публикация от LOMA (@lomachenkovasiliy)

 

You get out what you put in. #LOMA

Публикация от LOMA (@lomachenkovasiliy)