УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Набагато страшніше: з’явились подробиці травми Ярмоленка

02/02/2018
Набагато страшніше: з’явились подробиці травми Ярмоленка

Український півзахисник дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко не братиме участь в найближчих матчах своєї команди. Травма, яку отримав півзахисник збірної України в матчі 20-го туру чемпіонату Німеччини проти Фрайбурга, виявилася набагато складнішою, ніж повідомлялося раніше.

"Точний діагноз з усіма медичними подробицями я назвати не можу. Вийшов на заміну, відіграв десь три хвилини і в абсолютно нешкідливому епізоді зіткнувся із захисником. Отримав м'яч, пішов в обведення і відразу відчув – щось не так. Але матч дограв. Потім дивився цей момент в повторі – нічого там такого не було.

Після обстеження з'ясувалося, що на п'ятці відійшла якась тканина, але ахілл не зачеплено. У підсумку на ногу мені одягли спеціальний чобіт – місяць доведеться пересуватися за допомогою милиць. Скільки потім знадобиться часу на реабілітацію, сказати поки не можу. Буде видно…", – розповів Ярмоленко.

Нагадаємо, за офіційною інформацією дортмундського клубу, Ярмоленко травмував сухожилля на нозі. Точні терміни відновлення Ярмоленка невідомі.