Наче похорон: гравці Барселони впали у глибоку депресію

12/04/2018

Каталонці пережили справжній жах

Барселона програла на виїзді Ромі з рахунком 3:0 та вилетіла з Ліги чемпіонів. Після матчу футболісти "блаугранас" плакали у роздягальні.

За інформацією Marca, атмосфера у роздягальні Барси на "Стадіо Олімпіко" нагадувала похорон. Найбільш засмученими були Ліонель Мессі та капітан каталонців Андрес Іньєста. Вони не вимовили жодного слова під час польоту додому.

Іньєста натякнув після матчу із Ромою, що може залишити команду наприкінці сезону.

"Складно щось говорити у такій ситуації. Ми не були до цього готові. Якщо робиш багато помилок і щось робиш неправильно, то Ліга чемпіонів тебе не прощає. Відчуваємо величезне розчарування. У першому таймі у нас зовсім нічого не виходило, в другому додали, але цього було мало. Нам потрібно було грати в іншому ключі. Можливо, це був мій останній матч в Лізі чемпіонів у складі Барселони", – висловився Іньєста.

33-річний футболіст сильно засмучений, що Барса третій рік поспіль вилітає з Ліги чемпіонів у чвертьфіналі.

Перша гра завершилася на користь "блаугранас" з рахунком 4:1, тому Ромі потрібно було відіграватися і забивати як мінімум три голи. І це команді Еусебіо Ді Франческо вдалося зробити.

Спочатку на 6-й хвилині Едін Джеко вивів римлян вперед і "джаллороссі" вдалося утримати рахунок до перерви. У другій половині зустрічі, також продовжуючи грати у два форварди (Едін Джеко – Патрик Шик), римляни вміло пресингували і підганяли Барсу до своїх воріт. У підсумку Джеко заробив пенальті, який реалізував Даніеле Де Россі. За десять хвилин до кінця основного часу Костас Манолас вдало пробив головою після подачі кутового і зробив рахунок 3:0 на користь Роми, що її повністю влаштовувало.

Барселона влаштувала шквал атак, Ліонель Мессі зробив все можливе, щоб забити гол, але цей вечір був за Ромою. 3:0 – перемога "вовчиці".

Цікаво, що в першому матчі Манолас і Де Россі на "Камп Ноу" забили в свої ворота. Також не варто забувати, що в тому році подібне чудо сотворила Барселона, яка обіграла вдома ПСЖ (6:1). І ще варто додати, що в фіналі Кубка Європейських чемпіонів 1983/1984 у фіналі грали Ліверпуль і Рома (1:1, 4:2 по пенальті).