Надаль став першою ракеткою світу, українка Еліна Світоліна залишилася п’ятою

25/06/2018

Іспанський тенісист Рафаель Надаль став першою ракеткою світу, українка Еліна Світоліна залишилася п'ятою

В оновленому рейтингу ATP від 25 червня іспанець Рафаель Надаль став першою ракеткою світу, обігнавши швейцарця Роджера Федерера, який програв у фіналі в Лондоні хорвату Борні Чорічу.

ПОПУЛЯРНЕ: Баварія не захотіла відпустити у Реал Роберта Лєвандовскі

Хорватський тенісист Марін Чіліч піднявся на п'яту сходинку завдяки перемозі над Новаком Джоковичем у фіналі турніру в Лондоні.

Найкращий з українців Олександр Долгополов піднявся на 63 місце.

Тріумф іншого представника України Сергія Стаховського у Ілклі приніс йому відразу +31 в класифікації. Таким чином, він наблизився до топ-100.

…297 (287). Ілля Марченко (Україна) – 177

В оновленому рейтингу WTA від 25 червня українка Еліна Світоліна залишилася на п'ятому місці. Минулого тижня вона зуміла заробити трохи очок завдяки виходу в чвертьфінал турніру в Бірмінгемі, однак цього виявилося недостатньо, щоб піднятися вгору.

Першою ракеткою світу як і раніше залишається Сімона Халеп (Румунія).

Інша представниця України Леся Цуренко зросла на три позиції і тепер займає 34-е місце.

Найкращий прогрес у Даяни Ястремкой – вихід у фінал змагань у Илкли приніс нашій тенісистці +24 в класифікації.

Стаховський здобув яскраву перемогу на турнірі в Британії

Друга ракетка України Сергій Стаховський вийшов до півфіналу на британському трав'яному турнірі в Ілклі. Стаховський здобув перемогу над 97-ю ракеткою світу, 24-річним австралійцем Джорданом Томпсоном з рахунком 6:4, 6:4.

Тенісисти грали 1 час 22 хвилини. Стаховський виграв чотири гейми на прийомі і програв два на своїй подачі. Сергій виконав шість ейсів і уникнув подвійних помилок, а Томпсон один раз подав навиліт і тричі помилився на подачі.

У півфіналі суперником Стаховського стане американець Майкл Ммо, який обіграв у двох сетах Томаса Фабіано.