Нападаючий «Барселони» Ліонель Мессі отримав серйозну травму в матчі чемпіонату Іспанії

03/02/2019

Нападаючий «Барселони» Ліонель Мессі отримав травму в матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії проти «Валенсії» (2: 2).

Аргентинець отримав удар на 70-й хвилині гри по внутрішній частині правого стегна.  Медичний персонал протягом п'яти хвилин надавав йому допомогу, але форвард все ж зміг дограти поєдинок.

Найближчим часом 31-річний гравець пройде медичне обстеження, яке визначить ступінь серйозності його пошкодження.  У поточному сезоні Мессі провів 27 матчів у футболці "синьо-гранатових", забивши 29 м'ячів і зробивши 17 гольових передач.

Проте, головний тренер «Барселони» Ернесто Вальверде заявив, що він налаштований оптимістично і передбачає, що з Мессі нічого серйозного не сталося.

Перша зустріч Барселони і Реала в півфіналі Кубка Іспанії відбудеться на Камп-Ноу в середу, 6 лютого.

Як пізніше показало обстеження, пошкодження у Мессі виявилося несерйозним і він 6 лютого зможе зіграти з «Реалом» в Кубку Іспанії.

У поточному сезоні Мессі провів 27 матчів у футболці «синьо-гранатових», в яких забив 29 голів і зробив 17 ассистов.