УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Напередодні чемпіонату госпіталізували відомого футбольного тренера

07/06/2018
Напередодні чемпіонату госпіталізували відомого футбольного тренера

Невдовзі стане відомо, чи поїде легендарний аргентинець на чемпіонат світу у Росії

Легенду збірної Аргентини Дієго Марадону госпіталізували у колумбійському місті Калі. 57-річній зірці, ймовірно, знадобиться операція.

Хірург Марадони Херман Очоа пояснив, що перед довгою поїздкою на чемпіонат світу в Росію, де Марадона планує працювати коментатором, він вирішив пройти повне медобстеження, а також вирішити проблему з постійним болем в лівому коліні.

ПОПУЛЯРНЕ: Футболіст збірної Англії боїться брати рідних у Росію через страх расизму

"Марадона пройде загальне медобстеження з особливим акцентом на його коліна. Ми оцінюємо його стан, робимо рентгенівські знімки, МРТ, аналізи – все необхідне, щоб досліджувати "життєздатність" колін Дієго і їх суглобів. На основі цього огляду ми вже вирішимо, як лікувати пацієнта", – розповів Очоа.

Зазначимо, що аргентинець не просто так обрав одне з найбільш кримінальних міст світу для лікування. Криваві розбірки з важкими пораненнями у Калі – нормальне явище, тому місцеві лікарі вміють чудово відновлювати людей після травм. 

Марадона в Білорусі 

Легендарний футболіст і колишній головний тренер збірної Аргентини Дієго Марадона став головою правління футбольного клубу Динамо Брест, за який грає український нападник Артем Мілевський.

"Підписую контракт і стаю босом клубу Динамо-Брест. Дякую за довіру", – запостив аргентинець фото в Instagram з білоруським прапором.

 В обов'язки Марадони увійдуть стратегічний розвиток клубу і взаємодія з усіма його підрозділами (включаючи дитячу академію). Аргентинець приступить до роботи після чемпіонату світу.

З білорусами Марадона підписав контракт на три роки. Скільки вони йому платитимуть, невідомо.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Марадона особисто привітав Мілевського з першим трофеєм.