Наполі – Манчестер Сіті 2:4. Відео голів та огляд матчу

02/11/2017

У середу, 1 листопада, в матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Манчестер Сіті на виїзді "перестріляв" Наполі (4:2).

Як і в першому поєдинку цих команд, у матчі-відповіді обидва колективи більше атакували, ніж захищалися. Неаполітанцам вдалося відкрити рахунок на 21-й хвилині зусиллями Інсіньє, проте ще в першому таймі Ман Сіті відновив паритет на табло. У другій 45-хвилинці Наполі вдалося ще раз забити, однак гості відповіли на це трьома своїми голами.

Наполі – Манчестер Сіті 2:4
Голи: Інсіньє, 21, Жоржина, 62 (пенальті) – Отаменді, 34, Стоунз, 48, Агуеро, 69, Стерлінг (90+2)
Наполі: Рейна – Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Гулам (Маджо, 31) – Аллан (Рог, 75), Жоржіньо (Унас, 82), Гамшик – Кальєхон, Мертенс, Інсіньє.
Ман Сіті: Едерсон – Даніло, Стоунз, Отаменді, Делф – Фернандіньо – Стерлінг, де Брюйне, Гюндоган (Д. Сілва, 71), Сане (Жезус, 90) – Агуеро (Б. Сілва, 76).
Попередження: Кулібалі, Мертенс – Отаменді.