У світі є багато країн, де люди не знають, що таке поцілунки.
Як стверджують вчені, поцілунок – це не рефлекс. Діти не вміють цілуватися. Тому поцілунків можна тільки навчитися. Або не навчиться.
У світі є багато країн, де люди не знають, що таке поцілунки.
10 місце: У племен, що живуть на висотах Чіттагонг на сході Бангладеш, навіть не існує вираження «поцілуйте мене», зате вони кажуть «понюхайте мене».
9 місце: Як стало відомо з записок Кука, аборигени Нової Зеландії при зустрічах покривали один одного покривалами і взаємно терлися носами, видаючи при цьому щось на кшталт хрюкання і сильно втягуючи в себе повітря.
8 місце: Тубільці на острові Санта-Маpия при зустрічах обнюхують один одного і теж труться носами.
7 місце: Папуаси, тасманійци і жителі острова Фуга на Філіппінах, вітаючись, завжди тримають біля носа або над головою якийсь приємно пахне предмет.
6 місце: На острові Сокотpа, розташованому в Індійському океані біля узбережжя Сомалі при вітаннях цілують один одного в плече.
5 місце: На островах Тонга або, як їх ще називають, островах Дружби, при зустрічі з другом беруть його руку і сильно труть себе нею по носі і по роті.
4 місце: На Королівських островах вітання полягає в тому, що вітатися щільно прикладаються один до одного носами і потім енергійно труть їх один про інший.
3 місце: У бірманців привітання називається nomtschi, що, власне, означає «вдихання запаху» (nom – запах, tschi – вдихання).
2 місце: Китайці дружньому вітаються, торкаючись один одного носами, або ж проводячи ними по щоках один в іншого, на зразок того, як при зустрічі наші дами роблять вигляд, ніби вони цілуються.
1 місце: У сучасній Японії вважається дуже непристойним цілуватися при свідках. Саме з цієї причини Ви майже ніколи не побачите поцілунку в японському фільмі. Те, що у всьому світі називається японським поцілунком, виконується так: встаньте на відстані одного кроку один від одного, нахиліться вперед і. витягнувши губи, торкніться ними губ партнера. Рот при цьому ні в якому разі не відкривати!