УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Наші дівчата не залишаються в тіні хлопців”: українка вперше стала найкращою спортсменкою місяця в жіночому боксі

31/07/2018
“Наші дівчата не залишаються в тіні хлопців”: українка вперше стала найкращою спортсменкою місяця в жіночому боксі

Її досягнення – фінал чемпіонату Європи.

Національний олімпійський комітет України (НОК) визначив найкращого спортсмена червня. 

Ним вперше стала представниця жіночого боксу – Марія Боруца. Таке досягнення підкорилося їй завдяки "сріблу" на чемпіонаті Європи, який відбувся в болгарській Софії. У ваговій категорії 75 кг. боксерка посіла другу сходинку та здобула право взяти участь на II Європейських іграх-2019. 

Окрім того, НОК визначив й найкращих тренерів. Відповідні нагороди з рук президента НОК Сергія Бубки отримали керманичи Боруци – Андрій та Анатолій Чумакови.

"Приємно, що наші дівчата не залишаються в тіні хлопців й голосно заявляють про себе на міжнародній боксерській арені. Українські боксери давно привчили нас до перемог, повертаючись майже з кожних Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи з медалями", – сказав Сергій Бубка.

Після того, як Боруца отримала нагороду, вона подякувала усім, хто причетний до її успіху. Також вона окремо подякувала й Сергія Бубку. За словами боксерки, вона завжди захоплювалася та надихалася виступами президента НОК.

Нагадаємо, що нагорода "найкращий спортсмен місяця" існує, починаючи з 2005 року. Рекордсменом є фехтувальниця Ольга Харлан (10 разів).