УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Навіщо заморожувати лимони

01/04/2016
Навіщо заморожувати лимони

Те, що лимон неймовірно корисний для людини, не викликає сумнівів. Можливо, ви зараз здивуєтеся, але сама цінне в лимоні – це шкірка! У цедрі цього цитрусового міститься в 10 разів більше вітаміну С, ніж в м'якоті. Не кажучи вже про ефірне масло, яке знищує шкідливі бактерії, лікує запалення і головний біль.
Лимонна шкірка – виключно корисний продукт, який стане в нагоді навіть в побуті. Щоб правильно зняти шкірку, лимони варто заморожувати.

 

thumb


Користь замороженого лимона
Щоб повністю відчути переваги лимона, його потрібно помістити на деякий час в морозильну камеру. Після цієї процедури ви легко зможете натерти лимон на тертці разом з шкіркою і м'якоттю. Отриману масу додайте в будь-які страви та напої. Заморожений лимон додасть їжі неповторний цитрусовий аромат і зміцнить ваше здоров'я.

 

2

 
Як використовувати цедру
Шкірку лимона можна також висушити, потім подрібнити в блендері до стану пудри. Додавайте порошок з цедри лимона в чай, випічку і салати. Змішавши лимонний порошок з цукром, ви отримаєте лимонний цукор, який має незрівнянний аромат.
Щоб поліпшити травлення, пожуйте лимонну цедру. Вона також допомагає при болю в горлі. Лимонна цедра в якості харчової добавки допоможе підвищити імунітет і захистити організм від простудних захворювань. Цедра лимона сприяє схудненню завдяки вмісту пектину. Ця речовина знижує засвоєння цукру і зменшує тягу до їжі.

Тільки не забудьте ретельно вимити лимон перед вживанням.