УКР
App for android App for apple

“Навіть мої знайомі колять …”: Роберт Гарсія зробив емоційну заяву

10/05/2018
“Навіть мої знайомі колять …”: Роберт Гарсія зробив емоційну заяву

Американський тренер Роберт Гарсія, з самого початку намагався довести невинність Сауля Альвареса в навмисному вживанні кленбутерола, розповів про те, що деякі з його знайомих самі нечисті на руку і вколюють своїм твариноам на фермах цю речовину. 

За словами Роберта Гарсії, зоряний статус Сауля Альвареса аж ніяк не означає, що він повинен харчуватися тільки в дорогих ресторанах і не міг з'їсти заражену яловичину в вуличної забігайлівці.

"Я скажу вам, що у мене є друзі в Мексиці, які тримають корів. Вони роблять їм ін'єкції кленбутерола. Вони сказали мені, що за кольором м'яса, яке ти купуєш, можна визначити це. Треба триматися від такого м'яса подалі, але Канело всього лише людина і якщо він їсть на вулиці, то не знає … якщо він вирішить перекусити на розі, то він не знає склад м'яса. Це може статися з кожним! Тим більше, це сталося між боями. Він перебував у відпустці і повернувся додому в Мексику, а тако продається там на кожному розі. Незважаючи на те, що він Канело, суперзірка – він всього лише людина, це не означає, що він буде їсти тільки в розкішних ресторанах ", – сказав Роберт.