Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple

Найбагатший боксер світу відновлює кар’єру

14/03/2017
Найбагатший боксер світу відновлює кар’єру

Мейвезер повернеться для зустрічі з чемпіоном світу з боїв без правил Макгрегором

40-річний американський боксер Флойд Мейвезер офіційно підтвердив, що повертається в спорт. Але тільки заради одного бою – з ірландцем Конором Макгрегором, який є чемпіоном світу зі змішаних бойових мистецтв.

Правда, є складнощі. У Макгрегора – чинний контракт з Ultimate Fighting Championship. А значить, для бою з боксером з боксерським правилами, він повинен отримати спеціальний дозвіл. Крім того, раніше ірландець вимагав гонорар у розмірі 100 мільйонів доларів. Мейвезер таким підходом не задоволений.

"Я не хочу чути виправдання про гроші, про UFC. Ми не хныкаем про гроші, я втомився від цього ниття про гроші і розмов, що хочеш битися. Ти напускаешь туман. Якщо хочеш битви, то підпиши паперу, і давай проведемо бій. Сьогодні я офіційно відновлюю кар'єру для бою з Макгрегором. Не треба гаяти часу. Нам потрібно провести це швидко. Давай проведемо бій в червні", – цитує заяву Мейвезера allboxing.ru.

Зазначимо, що свій останній бій непереможений американський боксер проводив ще у вересні 2015 року. Але, незважаючи на це, став найбагатшим боксером за версією Forbes в 2016-му році. Його річний дохід оцінюється в 44 мільйони доларів.