УКР
App for android App for apple

Найбільше багатство: Усик про красуню-дружину, дітей, бокс та Батьківщину

01/02/2018
Найбільше багатство: Усик про красуню-дружину, дітей, бокс та Батьківщину

Всі знають Олександра Усика як одного з найкращих боксерів світу, але, окрім цього, він є і прекрасним чоловіком та турботливим батьком.

 Зараз боксер має трьох прекрасних дітей: двох синочків Кирила та Михайлика та донечку Лізу. Дівчинці вже вісім рочків, синочку Кирилу майже шість, а Михайлику лише скоро буде п'ять рочків. Олександр розповідав, що він дуже любить своїх дітей і часто їх балує.

 Зізнається, що часто дружина свариться з ним за це. Хоча більш лагідно він, звісно, ставиться до доньки Лізи, а з сином він трошки суворіший. Вважає, що хлопця треба виховувати по-іншому, більш жорстко, може навіть і запотиличник дати.

Але все-таки сім'я для боксера є найважливішим досягненням, не менш важливим, ніж досягнення в боксерській кар'єрі. Усик каже, що він став багатим лише тоді, коли у нього з'явилась сім'я, тобто у 2009 році. Саме тоді зірковий боксер одружився. 


 

До речі, весілля пара зіграла тоді, коли жінка вже була вагітною. Тоді ж він дійсно став мільйонером заради сім'ї. Не тільки багатим, а й впізнаваним. Але справжнім багатством він називає свою сім'ю.

До слова, знав свою дружину він ще задовго до одруження, понад десять років, а зустрічалась пара майже чотири роки.

У планах в сім'ї ще  четверта дитина та довге щасливе спільне життя.

Його заробітки ще близько п'яти років тому складали близько 160 тис. доларів в рік. Це ще не враховуючи інших контрактів, наприклад рекламних. А про його гонорари годі й говорити – за бій у професійному боксі спортсмен отримував понад 20 тис. доларів. А зараз вони зросли ще більше.

Боксер захоплює не лише своєю фізичною силою, але й силою духу, якою він володіє. Олександр Усик заслужив повагу мільйонів українців. Чоловік дуже любить Україну, оскільки це його батьківщина, рідна йому земля. Відомий боксер любить жартувати, але коли розмови заходять про рідну землю, то жарти припиняються. 

Це відбувається тому, що Усику дуже боляче за всю цю жахливу ситуацію, яка зараз в Україні.