Найдорожчий футболіст сумує: Неймар прокоментував поразку ПСЖ від Реала

07/03/2018

Бразилець заліковує травму

Парі Сен-Жермен програв Реалу 1:2 у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів та вилетів з турніру. Форвард парижан Неймар прокоментував поразку у своїх соцмережах.

"Мені дуже сумно, що ПСЖ програв. Однак мені ще сумніше, коли я не можу вийти на поле та допомогти своїм партнерам по команді. Я пишаюсь, що ПСЖ віддав усі сили в матчі", – написав Неймар у соцмережах.

Нагадаємо, Неймар пропустив матч проти Реала через травму.

Нагадаємо, що мадридський Реал вдруге обіграв ПСЖ та впевнено вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Перший матч у столиці Іспанії закінчився з рахунком 3:1 на користь господарів, але парижани зберігали надію на успіх. Мрії французів розбив Кріштіану Роналду на 51-й хвилині матчу. Португалець забив 12-й у цьому розіграші ЛЧ. Чинний володар Золотого м'яча відзначався у кожному зіграному матчі.

На 66-й хвилині червону картку заробив півзахисник ПСЖ Марко Верратті. Завдання французів (забити як мінімум тричі) стало нездійсненним, але Едінсону Кавані вдалося відіграти один м'яч. Остаточний рахунок у грі встановив Каземіро на 80-й хвилині – 1:2.

Реал переміг ПСЖ з рахунком 5:2 за сумою двох матчів. До речі, 6 березня мадридська команда святкує день народження. Цього року Реалу виконалось 116 років.