УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Найкрупніший штраф і роман з відомою ведучою”: скандальні деталі з життя Артема Мілевського

01/06/2018
“Найкрупніший штраф і роман з відомою ведучою”: скандальні деталі з життя Артема Мілевського

Мережа майоріє скандальними подробицями з особистого життя українських зірок спорту. Часто вони цікавлять шанувальників більше, аніж актори й акторки. Причина проста: спортсмени мають набагато менше часу на особисте життя, адже більшу частину доби вони тренуються або сплять.

Український футбол давно перестав бути українським. Обмін між клубами і покупка нових гравців призвели до того, що у командах розвелася якась "збірна солянка". І це ще одна причина, чому життя спортсменів, зокрема футболістів, цікавить юзерів: тут можливо те, що апріорі неможливо на сільській дискотеці, під назвою шоу-бізнес.

Що ви знаєте про Артема Мілевського, який заслужено отримав звання найкращого бомбардира України у сезоні 2009-10? Нічого, а знаєте чому? Тому що всі подробиці свого особистого життя Артем тримає за сімома замками, адже розуміє, якщо хочеш жити та працювати в країні, де найважливіше – репутація, – мовчи. Проте шило в мішку не сховаєш. Попри все Мілевський став одним із найскандальніших футболістів. Артема удостоїли такої сумнівної винагороди як найкрупніший штраф футболіста на території України. Мілевський сплатив 100 тисяч доларів США тільки тому, що загуляв перед фінальним матчем у 2008.

Також Артем Мілевський часто потрапляв у ДТП, що не могло не просочитися на сторінки преси.

А тепер найцікавіше. Особисте життя Мілевського, яке він ховає від громадськості. Довгий час футболістові приписували роман із телеведучою Валерією Крук, більш відомою як Кульбаба.

Зірка футболу і зірка музичних хіт-парадів чудово пасували один одному. Цю пару часто бачили в клубах, але при спробах підійти і поспілкуватися Мілевський реагував агресивно. Але потім спортсмен перестав появлятися на публіці з білявкою Кульбабою. Їй на зміну прийшла інша дівчина, імені якої так і не вдалося дізнатися. Зараз Артем не виходить до громадськості з жінками. А на питання про супутницю життя віджартовується.

У будь-якому разі ми впевнені, що скандальний спортсмен ще знайде своє щастя і заспокоїться. Адже щастя достойний кожен з нас.