Найперспективніший напівзахисник “Динамо” отримає виклик до збірної

04/11/2018

Півзахисник київського "Динамо" Микола Шапаренко має шанс зіграти свій третій матч за збірну України. Нагадаємо, Шапаренко дебютував за національну команду 31 травня 2018 року в товариському поєдинку з Марокко.

"Вітайте у збірній! За інформацією, Микола Шапаренко отримає виклик до збірної України", – повідомляється.

Зазначимо, Микола Шапаренко вийшов у стартовому складі киян в матчі 14-го туру чемпіонату України з "Шахтарем" (1:2), та відзначився забитим м’ячем на 44-й хвилині. На 90+4-й хвилині Шапаренко був замінений на Морозюка.

Нагадаємо, що Микола Шапаренко – український футболіст, півзахисник київського "Динамо". Другий наймолодший автор гола в історії найвищої ліги України з футболу — забив 30 травня 2015-го року в матчі з «Олімпіком» у віці 16 років і 238 днів (тільки на 7 днів більше, ніж наймолодший в історії ліги автор гола).

Вихованець футбольної школи "Іллічівця". У сезоні 2014/15 за кілька місяців пройшов шлях від дебюту в командах U-19 і U-21 до дебюту в головній команді (5 квітня 2015 проти "Шахтаря"). Після завершення сезону підписав контракт з київським "Динамо".