УКР
App for android App for apple

Названо головний бій UFC 225

18/03/2018
Названо головний бій UFC 225


Турнір пройде 9 червня в США

Чинний чемпіон UFC у середній дивізіоні Роберт Уіттакер проведе перший захист титулу проти Йоеля Ромеро. Бій пройде на турнірі UFC 225, який відбудеться 9 червня в Чикаго, США.

Майбутня зустріч стане другим поєдинком між австралійцем і кубинцем. У липні 2017 року Уіттакер здобув перемогу над Ромеро одноголосним рішенням суддів і став тимчасовим чемпіоном UFC в середній вазі.

У листопаді Роберт став власником повноцінного титулу після того, як Джордж Сент-П'єр відмовився від пояса через проблеми зі здоров'ям.

Перший захист пояса Уіттакер повинен був провести 11 лютого в австралійському Перті, але через травму змушений був знятися з поєдинку проти Люка Рокхолд. На заміну Роберту погодився Ромеро і здобув перемогу нокаутом.

Нагадаємо, екс-чемпіон світу в п'яти вагових категоріях Флойд Мейвезер (50-0, 27 КО) підтвердив, що буде тренуватися з чемпіоном UFC у середній вазі Тайроном Вудлі.

В інтерв'ю TMZ Sports Мейвезер підтвердив слова Вудлі, а також оцінив свої бійцівські навички.

"Скоро я почну працювати з Тайроном. Ми вже з ним кілька разів говорили і обговорили всі моменти, в самий найближчий час почнемо тренування. Мені не потрібно вчитися всьому підряд, необхідно лише провести невеликі зміни. Це займе довше трьох місяців. Навіть якщо нам буде потрібно шість або вісім місяців, нам необхідно виконати правильну роботу і бути впевненими, що ми на належному рівні.

Боротися я вмію. Мої навички в цьому не такі вже й погані. Якщо давати оцінку за 10-бальною шкалою, то я поставив би 7, але ми можемо довести це до 9. Якщо говорити про мої боксерські навички, то за 10-бальною шкалою у мене всі 7. А що стосується ударів ногами, то тут у мене 4. Проте ми скоро попрацюємо над цим і виведемо на новий рівень.

Хто стане суперником? Поки не знаю, я навіть не почав тренуватися. Мені потрібно обговорити все зі своєю командою і батьком. Зрозуміло, цифри повинні бути правильними, але я отримаю це", – заявив Мейвезер.

Раніше з'являлася інформація про те, що Мейвезер може перейти в UFC. А чемпіон UFC Конор Макгрегор заявляв, що хоче провести бій з Мейвезером за правилами змішаних єдиноборств.