УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Названо найсексуальніший знак Зодіаку

11/03/2016
Названо найсексуальніший знак Зодіаку

За допомогою астрології можна дати пояснення чому завгодно — від схильності до зрад до поведінки в ліжку.

a
Астрологи провели опитування серед жінок на делікатну тему того, який знак Зодіаку вони вважають найсексуальнішим. За підрахунками фахівців, найчастіше збоченці трапляються серед чоловіків, які народилися під сузір’ями Діви, Стрільця, Водолія, Овна і Риб, причому найжорсткішим було названо Овна. Найніжнішими (іноді занадто ніжними) виявилися чоловіки-Раки, втім це не дуже дивує, адже «передозування» романтики у них досить часте явище. 

А ось як виглядає п’ятірка лідерів секс-егоїстів, яких задоволення партнерки не дуже хвилює. Найбільше про себе під час сексу думають темпераментні чоловіки-Овни, «величаві» чоловіки-Леви, вітряні Близнюки і прагматичні чоловіки-Козероги, а також чоловіки-Стрільці, які звикли брати від життя все.

Астрологи радять прихопити з собою в ліжко журнал, планшетник, мобільний телефон, словом, будь-який засіб від туги, якщо вас чекає інтимне побачення з чоловіком-Дівою. У тому, що секс був «так собі», коли вони «робили це» із Близнюками, зізналися 17% опитуваних жінок. На другому місці в категорії «ні риба, ні м’ясо» розташувалися Стрільці, Водолії і Діви, які набрали по 17% голосів. 

І, нарешті, найбільш почесна номінація «Кращий секс в моєму житті» дісталася… Тельцям. Їм було віддано 66% голосів. Всього лише на 2% відстають від них Скорпіони. Третє місце — у Козерогів (за них проголосували 63% жінок). Найменше голосів (50%) дісталося чоловікам — Дівам.