УКР
App for android App for apple

“Не дасть йому вести свою гру”: Визначився суперник Ломаченка

26/08/2018
“Не дасть йому вести свою гру”: Визначився суперник Ломаченка

Пуерториканець Хосе Педраса виявився сильнішим за мексиканця Раймундо Бельтрана

У неділю вранці, 26 серпня, на «Gila River Arena» в Арізоні в поєдинку за титул чемпіона світу за версією WBO зійшлися володар поясу 37-річний Раймундо Бельтран та другий номер рейтингу 29-річний Хосе Педраса.

На правах чемпіона активніше бій почав Бельтран, але більш молодий пуерториканець не давав йому вести свою гру, постійно відповідаючи джебами. Вже з середини бою він захопив ініціативу і методично бив Раймундо. Бельтран намагався дістати Педрасу, але не вдавалося завдати акцентованих ударів, Педраса дуже добре рухався в рингу.

В 11-му раунді Педраса зловив Раймундо і аперкотом відправив його в нокдаун. Хосе спробував добити мексиканця, але той вистояв.

У підсумку перемога Педраси. Хосе став чемпіоном світу в легкій вазі за версією WBO

Всі судді віддали перемогу пуерторіканцю: Хосе Педраса за очками переміг Раймундо Бельтрана – 117:110, 117:110 і 115:112.

Тепер для Педраси відкритий шлях до бою з українцем Василем Ломаченком. Контракт вже підписано, залишається визначитися з датою.

Нагадаємо, Василь Ломаченко отримав статус суперчемпіона WBA. Цей титул дозволить Ломаченку претендувати на бій з чемпіоном за версією WBA в будь-якій ваговій категорії.