УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Не хотів, щоб діти отримали український паспорт і піднімав руку на дружину”: Вся правда про Анатолія Тимощука

12/05/2018
“Не хотів, щоб діти отримали український паспорт і піднімав руку на дружину”: Вся правда про Анатолія Тимощука

Анатолій Тимощук – один з найуспішніших українських футболістів. Він вирізнився з поміж інших своєю неймовірною технічністю та швидкістю.

Безумовно, Анатолій володіє гостротою розуму та неабиякою креативністю. Проте, на стадіоні людина може поводити себе як гравець та як професіонал, однак, в житті вона може бути зовсім іншою.

Особисте життя Анатолія Тимощука наповнене скандалами та чутками. З Надією Навроцькою, майбутньою дружиною, він познайомився в Луцьку. Саме вона супроводжувала його впродовж кар’єри футболіста, неодноразово підтримувала його у всіх починаннях. У 2010 році у них народились доньки-близнята Ноа і Мія.

Однак в 2016 році пара вирішила розлучитись. Мовляв, через постійні зради Анатолія. Про зради дружина взанала завдяки соцмережам. Вона помітила, що Анатолій дарує такі ж прикраси коханці, як і їй.

"Наш шлюб зруйнували дві речі – Instagram і Tiffany. О, у неї такі ж сережки, як у мене. Ще й колечко таке ж, як мені Толік приніс. А потім я доходжу до місця, де у неї таке ж сердечко, як у мене. Це взагалі був якийсь абсурд. Нонсенс, розумієте! Він приніс мені це сердечко, і воно не продається скрізь", – заявила Надія.
 

Після розлучення тема поділу дітей стала найболючішою.

"Я ж вам сказав, нехай вона говорить, що хоче. Діти живуть з нею, от і все. Буде час, ви все взнаєте. Вона мені не дає бачитися з дітьми", – каже Тимощук..

В травні 2017 з’явилась інформація, що Анатолій не бажає, щоб його діти отримали український паспорт. Про це повідомила Надія Навроцька. Тимощук наполягає на тому, щоб діти жили в Німеччині. Дружина розповідала про те, що чоловік неодноразово завдавав їй психологічного терору через розбіжності у поглядах. Сама ж Надію Навроцька коментує цю ситуацію так:

Поверхневі стосунки. Це якщо так зовсім глобально. Розумієш, ми 20 років разом. Я завжди в усьому намагалася бачити краще. Завдяки цьому, можливо, я для себе створювала якісь ілюзії, сама в них входила – і ще там скажіть мені щось погане про нього! Ви що!!? Він такий добрий, і все таке. Я, можливо, не бачила очевидних речей, – розповіла Навроцька кореспонденту ТСН

Тимощук неодноразово відзначався антиукраїнською позицією. У 2017 році футболіст  поклав квіти до монументу «Мати-Батьківщина» на Піскаревському меморіальному кладовищі. І все б нічого, якби не заборонена георгіївська стрічка, яка була на одязі спортсмена.

За словами Надії, одного разу навіть трапилась ситуація, що Тимощук був доволі агресивно налаштований. Він хотів прикласти руку до Надії, але охоронець зупинив його та розбив футболісту губу. Після цього інциденту діти боялись підійти до власного батька.

Але згодом Тимощук все заперечував і навіть написав заяву до суду на дружину за те, що та нібито не дозволяє бачитись з дітьми. Свідчення футболіста дуже різнилися, бо потім виявилося, що його душили. Врешті-решт він визнав, що все-таки застосував фізичну силу до дружини.