УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Не обговорюємо: Абраменко прокоментував стосунки з фристайлісткою із Росії

16/04/2018
Не обговорюємо: Абраменко прокоментував стосунки з фристайлісткою із Росії

Український фристайліст Олександр Абраменко, який здобув золоту медаль на Олімпіаді у Пхьончхані, розповів, як складаються стосунки з його дівчиною Олександрою Орловою, яка виступає за збірну Росії з фрістайлу.

"З дівчиною політику не обговорюємо. Ми там всі в принципі її не обговорюємо. Ніхто загорнутий в прапор не ходить і не говорить, звідки він. Ми всі спортсмени там і переживаємо один за одного в першу чергу як за людей і за спортсменів", – розповів олімпійський чемпіон в інтерв'ю "Світське життя".

Нещодавно Абраменко заявив, що фристайл закінчить своє існування в Україні, якщо він завершить кар'єру. Також спортсмен повідомив, що хоче виступити на своїх п'ятих в кар'єрі Іграх.

"На даний момент, на мій превеликий жаль, немає нікого такого ж рівня. Навіть мінімум такого ж рівня і близько нікого немає. Це дуже сумно. Якщо ніяких баз не буде будуватися, не розвиватиметься спорт, то, на жаль, і майбутнього у цього спорту не буде. Якщо я закінчу кар'єру, то фристайл, зокрема акробатика, закінчить своє існування в Україні точно так же", – сказав спортсмен.

Нагадаємо, Національний олімпійський комітет України визнав Олександра Абраменка найкращим спортсменом лютого. Старший тренер збірної України з фрістайлу Енвер Аблаєв став найкращим тренером лютого.

Відзначається, що Абраменко не тільки здобув перше олімпійське золото в історії вітчизняного фристайлу, а й став першим Олімпійським чемпіоном серед чоловіків за часи виступів української олімпійської збірної Незалежної України.

Олександр Абраменко приніс єдину золоту медаль Олімпійських ігор, що дозволило Україні зайняти 21-у сходинку в загальному медальному заліку. Абраменко отримає за медаль 125 тисяч доларів.

Крім того, за свою золоту медаль Абраменко отримав квартиру і орден "За заслуги" III ступеня. Нагороду спортсменові вручили президент України Петро Порошенко.

У суперфіналі Абраменко показав найкращий результат в лижній акробатиці, набравши 128,51 бала за стрибок Back Full-Full-Double Full (потрійне сальто, подвійний пірует в третьому сальто), коефіцієнт складності – 4,525.
З 9 по 25 лютого в місті Пхенчхан (Республіка Корея) пройшли ХXIII Зимові Олімпійські ігри. Олімпіада включала в себе змагання з 15 видів спорту. Україну на Олімпіаді представляли 33 спортсмени.