УКР
App for android App for apple
Главные новости
Подобається

Не пробачили: позов російських спортсменів був відхилений

03/02/2018
Не пробачили: позов російських спортсменів був відхилений

Апеляція шести росіян не була прийнята

Федеральний суд Швейцарії відхилив апеляції шістьох російських спортсменів, відсторонених МОК від участі в Олімпійських іграх в Пхенчхані. Двоє з них – ковзанярі Денис Юсков і Павло Кулижников. Передбачається, що решта четверо – це біатлоністи Ірина Старих і Олександр Логінов, а також шорт-трекистка Тетяна Бородуліна та стрибун з трампліна Дмитро Васильєв.

"Так, я можу підтвердити, що справа йде так", – наводить insidethegames.biz слова джерела в МОК.

Раніше ці спортсмени подали колективний позов з приводу критерій допуску на Олімпіаду. Всіх їх МОК не допустив до Ігор-2018 з-за порушення допінгових правил в минулому. При цьому вони вже відбули свої дискваліфікації і можуть без обмежень виступати на міжнародних змаганнях.

Юсков в юності отримав дискваліфікацію за марихуану, Кулижников – за стимулятор, який містився в "забрудненому" спортивному харчуванні. Юсков в результаті отримав чотири роки дискваліфікації, а Кулижников – два.

Бородуліній в 2006-му тричі пропустила внесоревновательный допінг-контроль. Незабаром після цього Бородуліна, відбувши кілька місяців дискваліфікації, стала виступати за Австралію і повернулася на батьківщину п'ять років тому.

У 2014 році в допінг-пробах Старих і Логінова було виявлено заборонену речовину еритропоетин. У підсумку Старих отримала три роки дискваліфікації, Логінов – два.

Додамо, що раніше CAS виправдав 28 спортсменів, не допущених МОК до Олімпіади в Пхенчхані. Потім МОК пообіцяв розібрати мотиваційні частини рішень CAS по кожному спортсмену, після чого також може подати апеляцію до Федерального суду Швейцарії. Допуском 28 росіян до Ігор-2018 буде займатися спеціальна комісія МОК.