УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Не розрахував висоту”: Відомий спортсмен пішов з життя прямо під час змагань

06/11/2018
“Не розрахував висоту”: Відомий спортсмен пішов з життя прямо під час змагань

Спортсмен зробив кілька оборотів по спіралі і на великій швидкості врізався в землю.

Нещасний випадок стався в Шлуайне. 24-річний Джанлука Барандун під час польоту на параплані вирішив виконати кілька спіральних поворотів, проте не розрахував висоту, опустився надто низько і впав. Він помер на місці від численних травм. 

У Федерації лижних видів спорту Швейцарії висловили співчуття родичам загиблого.
«Наші думки в цей важкий момент з сім'єю загиблого. Ми висловлюємо щирі співчуття родині Джанлуки », – наголошується в повідомленні глави федерації Маркуса Вольфа. Спортсмен зробив кілька оборотів по спіралі і на великій швидкості врізався в землю.

Джанлука Барандун в минулому році виступав на етапах Кубка світу і завоював дев'яте місце в комбінації в італійському Борміо. У заліку Кубка світу в комбінації він зайняв 27-е місце, в заліку швидкісного спуску – 29-е. 

Швейцарський гірськолижник Джанлука Барандун помер після падіння на параплані, інформує прес-служба Федерації лижних видів спорту. Інцидент стався 4 листопада о Шлуайне. Приземляючись, 24-річний спортсмен зробив кілька оборотів по спіралі і на великій швидкості врізався в землю.

Відзначимо, що найкращим результатом в кар'єрі Барандуна було дев'яте місце в комбінації на етапі Кубка світу в Борміо (Італія). Федерація лижних видів спорту Швейцарії висловила співчуття рідним і близьким загиблого.