Не заслужив: Зідан висловився про скандальний пенальті у матчі Реал – Ювентус

12/04/2018

Тренер мадридців не втратив об'єктивність

Тренер мадридського Реала Зінедін Зідан прокоментував пенальті на останній хвилині матчу з Ювентусом та вилучення воротаря італійців Джанлуїджі Буффона.

"Не думаю, що Буффон заслужив червону картку. Але вже нічого змінити не можна. Цей епізод не скасовує всього того, що він досяг за свою кар'єру. Це великий футболіст, і він буде таким завжди. Сподіваюся, що він буде грати і в наступному році, і це його не останній матч в кар'єрі", – сказав француз.

Нагадаємо, після призначеного на 90+3 хвилині матчу пенальті Буффон оскаженів та отримав червону картку. Роналду реалізував 11-метровий та вивів Реал у півфінал Ліги чемпіонів.

На 37-й хвилині Юве вів у рахунку 0:2 після дублю Маріо Манджукіча. На 61-й хвилині Блез Матюйді, скориставшись помилкою Кейлора Наваса, і зовсім зробив  рахунок 0:3.

Коли справа йшла до додаткового часу Меді Бенатіа, на думку арбітра, порушив правила у своєму штрафному майданчику. Марокканець вдарив ногою по грудях Лукаса Васкеса. У підсумку англійський рефері Майкл Олівер призначив пенальті, а туринці почали сперечатися з арбітром. Більше за всіх кричав Джанлуїджі Буффон, якого суддя вилучив з поля. Вийшов у рамку Войцех Щенсни, якого Кріштіану Роналду переграв, хоч поляк і вгадав кут. 1:3 – Реал пройшов в півфінал Ліги чемпіонів.

Реал вигравав Лігу чемпіонів 12 разів (рекорд) та є чинним володарем трофею. У минулорічному фіналі, який відбувся у Кардіффі, мадридці обіграли Ювентус з рахунком 4:1. Реал став першим в історії клубом, якому вдалося виграти дві Ліги чемпіонів поспіль. У 2016 році "вершкові" перемогли у фіналі мадридський Атлетіко.

Ювентус двічі перемагав у Лізі чемпіонів. Востаннє "зебри" брали найпрестижніший клубний трофей Європи у 1996 році. Після цього туринці програли п'ять фіналів, останній – у 2017 році Реалу.