УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Небезпечні для суспільства: Суд виніс нове рішення по Кокоріну і Мамаєву

05/12/2018
Небезпечні для суспільства: Суд виніс нове рішення по Кокоріну і Мамаєву

За рішенням суду, яке стало відомого сьогодні, 5-го грудня, відомі російські футболісти Олександр Кокорін і Павло Мамаєв зустрічати Новий Рік будуть в СІЗО, де їм належить провести ще два місяці. Суд вирішив, що футболісти представляють небезпеку для суспільства.

Нагадаємо, що останні два місяці футболісти знаходяться в СІЗО, куди потрапили після того, як побили чиновника Дениса Пака і водія популярної телеведучої Ольги Ушакової. За словами друзів і родичів, Олександр Кокорін і Павло Мамаєв в ув'язненні зрозуміли свої помилки, а також страждають від докорів сумління, але вони сподіваються, що найближчим часом вже опиняться вдома, на волі.

Але суд вирішив інакше, не виправдавши очікування спортсменів: п'ятого грудня Кокоріна і Мамаєва засудили до ще двох місяців ув'язнення в СІЗО. Варто зазначити, що під час чергового засідання спортсмени підкреслювали своє каяття. Павло і зовсім заявив, що компенсував збиток водієві телеведучої Ольги Ушакової.

У суді футболістів підтримували численні друзі і родичі. Навіть дружина Павла Мамаєва Алана вирішила відвідати засідання.

Нагадаємо, що не так давно дівчина звинувачувала футболіста в численних зрадах. Вона стверджувала, що їх шлюб зруйнований, і справа ось-ось повинно дійти до офіційного розлучення.