УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Немає настрою: Зінченко розповів, що заважає українським футболістам в Європі

22/03/2018
Немає настрою: Зінченко розповів, що заважає українським футболістам в Європі

Олександр Зінченко дав велике інтерв'ю

Гравець збірної України і Манчестер Сіті Олександр Зінченко в інтерв'ю Футбол 24 розповів, що, крім незнання мови, заважає українським футболістам в Європі.

"Мене часто запитують про це. Я не беру Шевченка, Лужного, Тимощука, а наш час. Ми не добиваємося великих успіхів в Європі, бо в нас недостатньо конкуренції в країні. Там ніхто не може дати слабину хоча б на один день. Не може бути такого, що виходиш на тренування, тобі два рази не дають передачу, в тебе зникає настрій і ти далі ходиш пішки. Мовляв, завтра, може, з'явиться настрій і буду добре тренуватися. Це все видно фахівцям і вони зразу кажуть: "До побачення!"

А зі спини вже підпирають двоє-троє гравців, в яких достатньо майстерності. Українці не звикли до цього, а в Європі вчать з дитинства. Біля тебе завжди є партнер і в той же час конкурент, який також хоче грати", – розповів Зінченко.

Також Зінченко розповів, як сам вивчав англійську мову:

"Ходив до викладача з восьми до десяти років. Щось залишилося з того часу. Коли грав в Голландії, то найняв вчительку, з якою провів 3-4 уроки. Вона була хорошим викладачем, але я не додавав з нею. Більше вчуся, коли спілкуюся з хлопцями. Мені репетитор не потрібен, у кожного свій підхід. Для мене найкраще спілкуватися – так набагато простіше. Життя змушує", – зізнався Зінченко.

Зінченко зізнався, що хоче виступати за Манчестер Сіті якомога довше, і вже звик до англійського футболу.

"Важливо, що каже душа. Я хочу грати за Манчестер Сіті якомога довше і готовий бути тут навіть до кінця кар’єри.

Чемпіонат відрізняється від інших – тут багато силової боротьби, високі швидкості, треба скоро приймати рішення. Але вже нема речей, які можуть мене здивувати", – додав футболіст.

Нагадаємо, з 2010 по 2014 рік Зінченко був в системі донецького Шахтаря. Зінченко підписав контракт з Уфою на початку 2015 року. Через рік Уфа продала молодого півзахисника в Манчестер Сіті.