УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Немає сенсу бути разом”: Усе про шлюб Олександра Шовковського і Ольги Альонової

25/06/2018
“Немає сенсу бути разом”: Усе про шлюб Олександра Шовковського і Ольги Альонової

Олександр Шовковський – відомий український футболіст, який прославився своєю майстерністю на ігровому полі, головним козирем якого була , так звана, котяча реакція, за допомогою якої голкіпер витягував багато, здавалось , мертвих м'ячів.

Його вважають найкращим воротарем в історії незалежної України, а ще приписують звання найкращого воротаря в історії світового футболу по кількості матчів на "нуль": налічують 312, а це цифра зовсім не мала. І він же перший воротар, котрий не пропустив жодного м’яча на чемпіонатах світу в серії післяматчевих пенальті. Усю свою кар'єру провів в клубі "Динамо Київ"'. Відомий всім по призвіську СаШо, яке він отримав від своїх одноклубників.

ПОПУЛЯРНЕ: Надаль став першою ракеткою світу, українка Еліна Світоліна залишилася п’ятою

Народилася майбутня зірка українського футболу в столиці України – Києві в 1975 році. Вже з перших шкільних років Олександр почав займатися футболом при ЖЕКу в команді "Чайка", що , з перших же тренувань, йому дуже добре вдавалось, і вже через рік його забирають в дитячу збірну "Динамо".

Там ним зайнявся тренер Анатолій Крощенко, з яким вони усердно тренувались, чоловік вірив в хлопця і невдовзі СаШо стає воротарем та капітаном дитячої команди.

З 1992 хлопець професійно починає грати в складі команди 'Динамо-2", а вже через рік – у складі основної команди "Динамо".

За всю свою грандіозну кар'єру він заслужив багато похвальних слів. Та ще би: професійній стійкості цього голкіпера можна тільки позаздрити. Він ідеально знав параметри воріт, що допомагало йому не робити помилок при виборі позиції. СаШо виробив свою власну техніку відбиття пенальті, що давала йому неабияку успішність.

6 листопада 2016 року Олександр Шовковський сміло заявив, що офіційно закінчує свою спортивну кар'єру і пояснив це тим, що він дуже втомився, і що йому скоро виповняється 42, а це у спорті дуже багато. Казав, що не має вже стільки сили, як в юнацькому віці і не хоче конкурувати з молодими, а тим паче бути тягарем для "Динамо". Основним його бажанням, по його словах, тепер є спілкування з родиною і душевний відпочинок.

До речі, особисте життя відомого голкіпера таке ж насичене, як і його спортивне життя на футбольному полі.

Ще в юні роки футболіст шалено закохався у спортивну журналістку Власту, з якою одружився, як тільки перейшов у доросле "Динамо". Проте парі не судилося бути разом: вони розійшлися, як говорить сама Власта, через те, що почали змінюватися і не могли більше зрозуміти один одного.

Невдовзі футболіст знову одружився: обраницею стала відомий дизайнер Ольга Аленова. У пари народилося двоє дітей – Олександра і Владислав.

Здавалося б усе було добре, але одного дня, після 10 років шлюбу, ЗМІ приголомшила новина про розлучення зіркової пари.

"Немає сенсу творити спільне майбутнє, не маючи спільного витлумачення картини життя! Немає сенсу бути разом, коли по-різному розуміємо життя! Немає сенсу грати, посміхаючись на камеру. І тут же, за вимкненої, займатись справами окремішньо. Слушно, коли не виносять сварку з родини, хоча б заради дитини. Тому не чекайте від мене жодного коментаря! У кожного є право творити власне життя таким, яким заманеться", – пояснював своє рішення Шовковський.

Ольга і Олександр розлучилася не тихо і мирно, а гучно і зі скандалами. Про їхнє розлучення ще довго писали газети і журнали.

На сьогоднішній день Шовковський самотній і увесь свій вільний час проводить з дітьми, з якими має можливість бачитись лише на вихідних.