Нереальна зарплата: після інтерв’ю футболіста податкова перевірить київське “Динамо”

Державна фіскальна служба України почала перевірку офіційної податкової звітності київського "Динамо".

У відповіді на інформаційний запит видання фіскали підтвердили інформацію про перевірку.

Причиною перевірок стали оприлюднені в ЗМІ зарплатні відомості гравців київського клубу. З'ясувалося, що офіційні зарплати гравців біло-синіх складають близько 20 тис. грн на місяць.

Однак наприкінці липня футболіст "Динамо" Дереліс Гонсалес в інтерв'ю бразильському виданню озвучив свою зарплату в українському клубі, назвавши суму в 110 тисяч доларів США на місяць.

Інформацією зацікавилися податківці почавши перевірку.

Як повідомлялося раніше, київське "Динамо" у вівторок, 7 серпня, на виїзді зіграло внічию з чеською "Славією" в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Матч в Празі на "Еден Арені" завершився з рахунком 1: 1. При цьому "біло-сині" відкрили рахунок на 82 хвилині після результативного удару Беньяміна Вербича, але чехи на останній хвилині компенсованого часу отримали право на пенальті, який реалізував Йозеф Гушбауер, зрівнявши тим самим рахунок у поєдинку.