УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Нещодавно дружина одного з найкращих гравців клубу “Динамо” поділилася пікантним фото в нижній білизні

25/08/2018
Нещодавно дружина одного з найкращих гравців клубу “Динамо” поділилася пікантним фото в нижній білизні

Валерія Бойко – дружина новоспеченого воротаря «Динамо» Дениса Бойка. Екс-балерина, модель. У 2011 році Денис з Лерой одружилися, для обох це другий шлюб. У Валерії підростає син від попередніх стосунків.

Дівчина багато подорожує разом з чоловіком, в своєму Instagram радує своїх передплатників гарячими знімками з відпочинку і різних фотосесій.

Лера дуже стильна і її приголомшливою фігурі можна тільки позаздрити.

Лера – справжня фанатка футболу і часто супроводжує Дениса на матчі. Вона дуже безпосередньо реагує на перипетії гри і веде себе як справжній уболівальник: кричить, тупотить ногами і схоплюється з місця.

І Валерія і Денис добре ставляться до зміни місць, тому вона охоче їздить разом з чоловіком туди, де йому належить грати. У вільний від ігор час вони подорожують, відкриваючи для себе нові улюблені місця і міста. Особливо їм полюбилися сімейні поїздки в Лос-Анджелес, Дубаї, на Мальдіви, в Мексику.

Лера не роздумуючи хоробро вирушила супроводжувати свого чоловіка на ігри в Туреччину, де зачарувала своєю красою не тільки футбольних фанатів: її відверті фотосесії користуються в цій країні величезним успіхом, так само як і на Україні.

Нещодавно дівчина поділилася новим цікавим фото, яке викликало масу компліментів. Валерія сидить до камери задом, її волосся зібране у хвіст, а одягнена вона в сексуальну білизну з сіточкою.

"Мама приїхала, а значить буде багато фоток 🙆🏼♀️😅" – підписала знімок Лера.

Шанувальники тут же засипали її компліментами:

 

Мама приехала ,а значит будет много фоток 🙆🏼‍♀️😅

Публикация от Валерия Бойко (@lera2802)

"Хороша, Денисові пощастило дуже)", "Лерааааа вогник 🔥", "Красоткаааа😻😻🔥😱", "Красотка☺️😍" – пишуть передплатники Валерії.