УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Несподівана поразка”: відомий тенісист розповів про виліт з Вімблдона

05/07/2018
“Несподівана поразка”: відомий тенісист розповів про виліт з Вімблдона

П'ята ракетка світу Марін Чиліч, який у другому колі Wimbledon поступився аргентинцеві Гвідо Пельє (6: 3, 6: 1, 4: 6, 6: 7, 5: 7), розповів про причини такого несподіваного поразки. Слова хорвата наводить прес-служба турніру:

«Вчора я відмінно почав, перші два сети склалися здорово. Мені трохи не пощастило, тому що нам довелося зробити перерву, після якого покриття було дуже слизьким. Суперник відразу взяв мою подачу і виграв всю партію. У четвертому сеті я ніяк не міг зловити ритм. У п'ятому – у мене були брейк-поінти, але я грав недостатньо точно.

Звичайно, мені шкода, що я вибув з боротьби на такій ранній стадії, адже я домігся непоганих результатів на останніх турнірах. Але тут вже нічого не поробиш. Ми обговоримо цю ситуацію з моєю командою і складемо план дій.

Сьогодні Гвідо грав набагато краще, ніж учора. Моя гра теж відрізнялася. Був ряд моментів, коли я приймав невірні рішення в ситуаціях з короткими м'ячами. Мабуть, це і вплинуло на результат поєдинку ».

Відзначимо, що в минулому році на Wimbledon Чиліч дійшов до фіналу. А напередодні цього турніру виграв трав'яні змагання в Лондоні.