“Нецензурна лексика і пляшки з трибун”: Як пройшов епічний матч Ліги Чемпіонів між МЮ і ПСЖ

13/02/2019

Перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Манчестер Юнайтед» – «Парі Сен-Жермен» (0: 2), в якому англійці перервали свою 11-матчеву серію без поразок при норвежцю -ОлГуннар Сульшер, не обійшовся без скандалів (вісім жовтих карток і видалення з поля чемпіона світу Поля Погба – це ще квіточки).

На початку другого тайму вболівальники «МЮ» вирішили влаштувати обструкцію «зраднику» – екс-гравцю «Юнайтед», а нині півзахиснику парижан Анхелю Ді Марії, жбурнувши в нього пляшку з пивом, коли аргентинець збирався подати кутовий. Втім, Анхель не розгубився: він підняв пляшку, зробив вигляд, що випив, і відкинув убік. Більш того, незабаром Ді Марія зробив другу в матчі гольову передачу.

До речі, ще після першого гола в ворота англійців Анхель Ді Марія повернувся до трибун і емоційно вигукнув уболівальникам матюкливе fuck off puta. Схоже, накипіло: і невдала в «МЮ» кар'єра, і пограбований в 2015-му в Манчестері будинок Анхеля.

Як би там не було, статистика свідчить, що манкуніанці приречені ще до початку матчу-відповіді, яка відбудеться 6 березня на «Парк де Пренс» в Парижі. У плей-офф Ліги чемпіонів відомі 34 випадки, коли команда вигравала перший поєдинок в гостях з рахунком 2: 0 або більше. У підсумку жодного разу програвша команда не змогла відігратися у матчі-відповіді виїзному матчі.

До речі, «ПСЖ» – перший французький клуб, який здолав «МЮ» на знаменитому «Олд Траффорд». Більш того, як повідомляє Opta, «Юнайтед» вперше в своїй історії програв на домашній арені в єврокубках з різницею більш ніж в один м'яч ( «Олд Траффорд» – домашній стадіон «МЮ» з 1910 року, виключаючи період з 1941 по 1949 роки, коли стадіон був зруйнований в результаті бомбардувань під час Другої світової війни).