УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Неймар зробив відверте зізнання

30/07/2018
Неймар зробив відверте зізнання

Нападник французького ПСЖ і збірної Бразилії Неймар зізнався, що іноді "малює" свої падіння і надає їм зайвого драматизму. 


У своєму Twitter-акаунті бразилець опублікував зворушливий відеоролик, в якому вилив душу своїм шанувальникам. Ніхто з них такого не очікував і вболівальники були вражені. 

"Ви можете подумати, що я перебільшую. Так, іноді я перебільшую. Але реальна річ в тому, що я страждаю на полі… Я витратив час на те, щоб прийняти вашу критику. Мені знадобилося багато часу, щоб подивитися в дзеркало і стати новою людиною. Тепер я тут з чистими очима і відкритим серцем. Так, упав. Але тільки ті, хто впали, можуть підвестися. Ви можете продовжувати кидати в мене каміння. Але також ви можете викинути ці камені та допомогти мені встати. Тому що, коли встаю я, вся Бразилія встає зі мною", – йдеться в змісті ролика.

Нагадаємо, Неймар під час ЧС-2018 в Росії й після його завершення піддавався нещадній критиці і глузуванням за свої картинні падіння і валяння на полі. Форвард став автором антирекорду мундіалю.