УКР
App for android App for apple
Мотивація
4

Неймовірний рекорд: екстремал з Молдови пробіг 50 км в мінус 60 градусів

13/02/2019
Неймовірний рекорд: екстремал з Молдови пробіг 50 км в мінус 60 градусів

Рекорд: екстремал з Молдови пробіг 50 км в мінус 60 градусів.

Стало відомо, что екстремал з Молдови Дмитро Волошин пробіг Дистанцію 50 км при температурі мінус 60 градусів в Оймяконском улусі Якутії. Щоб подолати Дистанцію даже довше марафонської (50 кілометрів), представник Молдови Знадоби Шість годин.

Неможливо даже уявіті, Наскільки Важко Було бігті Волошину, Аджея від дикого холод не рятують Ніякі термокостюми. В результате екстремал получил легке обмороження тела та лица, а после фінішу в течение двух години МАВ проблеми Із зором.

«Це як війт у Відкритий космос! Страшний мороз, Взагалі немає кисня. Ніяка екіпірування НЕ может захістіті тобі від такого морозу. Сподіваюся, що ні відморозів Собі лица во время бігу »», – поділівся спортсмен-екстремал.

Благодійний Забіг в Оймяконі покликання прикрутити Рамус до проблеми дитячого церебрального паралічу (ДЦП) и допомоги дітям, Які страждають ЦІМ захворюванням.

Марафонець ВІН досвідчений: на его Рахунку – доля и в полярних забігах, и в знаменитому пустельному марафоні де Сабль (Marathon des Sables). Альо при морозах Оймякона Вкрай Важко дихати. У цьом Волошину допомоглі заняття фрідайвінгом. Его особистий рекорд – 6,5 хвилин під водою без дихання.

Такоже, среди других спортивних досягнені Дмитра Волошина – супертріатлон Ironman и Подолання Гібралтарської протоки.