УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Ні за яких обставин: легенда Динамо зробив гучну заяву про Росію

09/04/2018
Ні за яких обставин: легенда Динамо зробив гучну заяву про Росію

Вадим Євтушенко розповів про роботу тренера

Легендарний півзахисник київського Динамо Вадим Євтушенко поділився планами на майбутнє в інтерв'ю для програми "Моя гра".

"Я хочу ще попрацювати тренером. Зі Швеції була одна пропозиція, проте вона мене не влаштувала. Взагалі, я не виключаю того, що можу поїхати працювати до Швеції. По суті, там було б два головних тренера. Ситуація була специфічна, тому я не зміг погодитися", – розповів Євтушенко, який впродовж багатьох років грав та тренував у Швеції.

Він зазначив, що зараз в Україні немає великих грошей, тому нерозумно ставити високі фінансові вимоги.

"Не можна працювати і отримувати велику зарплату в той час, як клубу ніде тренуватися. Яку команду точно не очолю? Спекулювати цим питанням не буду. Може бути, вболівальники Динамо хотіли б почути, що я не піду працювати в Шахтар. Однак можу сказати, що сам донецький клуб, швидше за все, мене не покличе. Як і багато інших клубів. Звичайно ж, в Росію я не поїду працювати ні за яких обставин. А так я відкритий для будь-яких пропозицій", – сказав легендарний футболіст Динамо.

Вадим Євтушенко грав за київський клуб з 1980 по 1988 роки. Після цього він нетривалий час захищав кольори Дніпра. У 1988 році Євтушенко переїхав до Швеції, де виступав за АІК та Сіріус.

У скандинавській країні Євтушенко завершив кар'єру футболіста та почав працювати тренером. З 1996 по 1999 роки він був помічником у Реймерсгольмі та Гаммарбю. Українець очолював місцеві команди Ярфалла та Валста Сіріанска.

У 2008 році Євтушенко працював у тренерському штабі збірної України. З 2011 по 2017 роки він очолював Зірку, Ворсклу, Динамо-2 та Черкаський Дніпро.

З Динамо Євтушенко п'ять разів виграв чемпіонат СРСР, а у 1985 році став володарем Кубку кубків УЄФА.