УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Німецького футболіста Лотара Маттеуса звинуватили у підтримці путінського режиму в РФ

10/07/2018
Німецького футболіста Лотара Маттеуса звинуватили у підтримці путінського режиму в РФ

Легендарний футболіст збірної Німеччини Маттеус кілька днів тому в числі інших зірок футболу зустрічався з Путіним в Кремлі.

Журналіст німецького видання Bild Джуліан Райхельт розкритикував легендарного футболіста збірної Німеччини Лотара Маттеуса за зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним.

"Маттеус є дуже розумною людиною і не може не знати, що Путін несе відповідальність за страшні злочини. Він добровільно дав можливість вбивці сяяти на своєму тлі. Путін намагається розвіяти сумніви в своїх діях, надає брехливі факти і поширює пропаганду. Маттеус став частиною цієї пропаганди. Руки Путіна в крові, а раз Маттеус потиснув йому руку, значить він виправдав всі ці вбивства. В цей момент Лотар топче спорт, який дав йому все", – написав журналіст видання Bild Джуліан Райхельт.

Втім, Маттеус не став вибачатися за свої дії і написав у своему Twitter: "Політика і спорт невіддільні одна від одної, але нас, спортсменів, цікавлять тільки мирні та чесні змагання. Росія організувала фантастичний чемпіонат світу і продемонструвала світові гостинність і сердечність. За це росіяни заслуговують подяки.

Тому я і висловив подяку президенту Путіну. Спорт об'єднує людей з різних країн і культур. Це набагато краще, ніж самоізоляція, бойкот і небажання говорити один з одним".