УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Нововведення у футболі: в Італії каратимуть за неофіційні капітанські пов’язки

06/09/2018
Нововведення у футболі: в Італії каратимуть за неофіційні капітанські пов’язки

У новому сезоні всі капітанські пов'язки повинні мати логотип серії А і слово "капітан" великими літерами

Італійська Серія А оголосила, що з цього сезону штрафуватиме футболістів, які використовуватимуть неофіційні капітанські пов'язки в матчах турніру. Згідно з новим регламентом, нинішнього сезону всі капітанські пов'язки повинні бути білого кольору, на них повинні бути зображені логотип серії А і слово "Капітан" великими літерами.

У стартових матчах сезону Даніеле де Россі з римської "Роми" і Алехандро Гомес з "Аталанти" проігнорували це правило, але уникли покарань.

Цікаво, що раніше в італійській пресі були опублікували дані щодо зарплат гравців і тренерів Серії А, а також бюджети клубів. Виявилося, що зарплата новачка "Ювентуса" Кріштіану Роналду вдвічі більше бюджету італійського "Емполі".

За інформацією джерела, в загальній сумі гравці італійського чемпіонату отримують 1,1 мільярда євро на рік. Найбільшою зарплатою є зарплата нападаючого туринського "Ювентуса" Кріштіану Роналду – 31 млн євро. Друге місце зайняв Гонсало Ігуаїн, чий заробіток виявився більш ніж втричі нижчим від зарплати Роналду – 9,5 млн євро. Третім йде Пауло Дібала з 7 млн. Варто зазначити, що найбіднішою командою в Серії А виявився "Емполі". Бюджету клубу вистачило б лише на півроку зарплати Роналду.