УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Нурмагомедов назвав умову бою з Фергюсоном

14/04/2018
Нурмагомедов назвав умову бою з Фергюсоном


Хабіб Нурмагомедов готовий провести бій з Тоні Фергюсоном

Чемпіон UFC у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов (26-0) готовий провести бій з Тоні Фергюсоном. Але для цього, за словами Нурмагомедова, Фергюсон повинен довести, що заслуговує цей титульний бій.

"Я як і раніше хочу битися з Фергюсоном. Але ситуація та ж, що і з UFC 209, – тоді мені сказали, що для бою з Тоні після травми мені треба довести свою спроможність в інших поєдинках. Так що травма Фергюсона – це його проблема, а не моя або Дани Уайта. Нехай Тоні повертається в октагон і доведе, що він заслуговує права битися за мій титул", – заявив Нурмагомедов.

Нагадаємо, що Тоні Фергюсон травмувався за тиждень до бою з Хабібом Нурмагомедовим (26-0), спіткнувшись об телевізійний кабель. Пізніше Фергюсон переніс операцію на коліні.

Відзначимо, що деякі вболівальники UFC не вірили, що Фергюсон дійсно травмувався таким безглуздим чином.

На заміну призначили американця Макса Холлоуея, але в день зважування його зняли з турніру за рішенням лікарів. В останній момент суперником Нурмагомедова призначили американця Ела Яквінту.

Хабіб Нурмагомедов (26-0) на турнірі UFC 223 переміг американця Ела Яквінту (13-4-1) і став новим чемпіоном UFC у легкій вазі. Бій Нурмагомедов – Яквінта пройшов 7 квітня в Barclays Center в Нью-Йорку (США).

За цей бій Нурмагомедов заробив $530 тисяч ($500,000 за виступ, $30,000 заохочувальна виплата). Ел Яквінта отримав $280,000 ($250,000 за виступ, $30,000 заохочувальна виплата).

Відзначимо, що Нурмагомедов став першим росіянином, який завоював титул чемпіона UFC. 29-річний росіянин здобув 26-ту перемогу в кар'єрі (16 достроково), у нього як і раніше немає поразок.