Обіграла першу ракетку! Визначилася переможниця турніру в Цинциннаті

21/08/2018

Кікі Бертенс обіграла Симону Халеп

Тенісистка з Нідерландів Кікі Бертенс тріумфально виграла турнір в Ціцніннаті, обігравши в фіналі першу ракетку світу Симону Халеп з рахунком 2:6, 7:6 (6), 6:2.

Бертенс виграла перший сет, після чого Халеп забрала ініціативу, але в третьому голландка знову повернулася в гру і залишила перемогу за собою.

Раніше повідомлялось про те, що Джокович обіграв Федерера і виграв турнір в Цинциннаті

Сербський тенісист Новак Джокович, колишня перша ракетка світу; переможець 13 турнірів Великого шолома в одиночному розряді став переможцем турніру серії "Мастерс тисячі" в Цинциннаті.

У фінальному матчі Джокович у двох сетах обіграв другу ракетку світу швейцарця Роджера Федерера з рахунком 6:4, 6:4.

Поєдинок тривав 1 годину 25 хвилин. Джокович 4 рази подав навиліт, допустив 2 подвійні помилки і використовував 3 брейк-пойнти з 6. На рахунку Федерера 11 ейсів, 4 подвійні помилки і 1 реалізований брейк-пойнт.

Для Джоковича цей титул став 70-м в одиночному розряді, і другим – у 2018 році (раніше він виграв Вімблдон).