УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Обожнює свою тещу і дружить з Шевченком”: Як зараз живе футболіст Андрій Воробей

30/06/2018
“Обожнює свою тещу і дружить з Шевченком”: Як зараз живе футболіст Андрій Воробей

Воробей Андрій Олексійович – відомий український футболіст. Майбутня  зірка українського футболу народилася у Донецьку, де він і розпочав свою кар'єру футболіста.

Його слава прийшла до нього завдяки участі в основному складі ФК «Шахтар», де він грав з 1997 по 2007 рік. А також неодноразово схвалювали його участь в чемпіонатах України, де він провів більше 260 ігор, і забив більше 90 голів, а у єврокубках зіграв 50 ігор, де забив 12 голів. В складі національної збірної України провів 68 матчів, забив 9 голів.

Що стосується сьогодення, заслужений футболіст України старається надолужити час, який він втратив, граючи в футбол.

Сьогодні його основна мета – це час у колі родини і виховання дітей.

Він дуже любить свою дружину та рідних. Коли він спілкується з журналістами, чоловік неодноразово про це наголошує. А ще він з особливою любов'ю ставиться до своєї тещі, адже вона, по його словах, найкращий повар на світі. ЇЇ блінчики та усілякі смаколики полонили його серце.

Про стосунки з тещею вже починають складати анекдоти. Причиною цьому є якраз такі теплі стосунки між обома. Адже всім, дивно, що теща з зятем так миролюбно живуть. А спортсмен це коментує так: Мені просто поталанило!»

Жінка-красуня дуже рада, що все склалось саме так. Дружності їхньої родини можна тільки позаздрити!

Коли чоловіка запитують, чи не сумує він за пройдешніми днями на полі, він говорить, що це не є найосновнішим. Хоча, по очах видно, що спортмен неодноразово згадує і задумується про ці дні. 

Нещодавно він згадував, як мав неодноразові перепетії з Шевченом. Каже, що це один з найбільш запамятовуваніших моментів. Спочатку він думав, що стосунки з зіркою світового футболу в нього зовсім не «склеяться», але тепер, він радісно повідомляє, що Андрій – дуже хороша та позитивна людина. Він радий, що спорт подарував йому такого друга.

«Щоб не сталося в житті, потрібно бути насамперед людиною і не рубати з плеча!» – розповідає, з усмішкою на обличчі, Андрій.