УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Обрав Росію: екс-зірка Манчестер Юнайтед образив Україну

30/03/2018
Обрав Росію: екс-зірка Манчестер Юнайтед образив Україну

Андрій Канчельскіс висловив різку думку

Народжений в Україні екс-гравець збірної Росії Андрій Канчельскіс пригадав українцям критику на свою адресу через зміни громадянства на користь РФ. Колишній футболіст київського Динамо і донецького Шахтаря при цьому назвав наших співвітчизників дурнями.

"Я грав за три національні збірні у 90-ті роки – за СРСР, СНД і Росію. Я вирішив виступати за Росію, а не за Україну. Люди в Україні говорили погані речі про мене, акцентуючи увагу на тому, що я народився в Україні, але грав за Росію. Але я був не єдиною людиною, який вибрав Росію. Футбольна збірна України не потрапила на чемпіонат світу-1994 і шість її гравців вважали за краще виступити за команду РФ. А всі люди, що говорять ці речі, були просто дурнями", – Канчельскіс заявив в інтерв'ю Four Four Two.

Нагадаємо, 22-річний український півзахисник кам'янської Стали Орест Кузик цікавий португальському Порту, повідомляє португальське видання Record.pt. Цю інформацію також підтвердив у своєму Facebook агент Михайло Метревелі.

"Порту уважно спостерігає за Кузиком! Крім того, конкретний інтерес до Ореста проявляє один з клубів грецької Суперліги і лідер польського чемпіонату – Ягеллонія", – написав Метревелі.

Орест Кузик – вихованець львівських Карпат. З 2012 по 2016 роки він був у київському Динамо, проте закріпитися в основному складі так і не зумів, після чого був відданий в ужгородську Говерлу.